Üyemiz Olun

YENİ YAŞAM OKULU REHBER

 

Yeni Yaşam Okulu Rehber projesi yıllarca üzerinde çalışılmış bir analiz ve hesaplama programıdır. Astrolojik veriler baz alınarak, kişinin en uygun zamanlarda kişisel gelişimini nasıl ve hangi yollardan tamamlayabilir sorusunun yanıtıdır.Birey ilk önce ilgili olduğu analizi doldurur, ruh, zihin ve beden gelişimini sayısal olarak görür, eksikliği mevcut ise uygun gördüğü paketi üyelik işleminin ardından satın alarak aylık kendisine özel programlarına ulaşır. Her bir analiz bir paket satın almayı gerektirir.Her bir analizde farklı ihtyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Kişisel Gelişim süreçi insanın ihtiyaçları doğrultusunda gelişir.

Kişi Kendini geliştirmez ise yaşadığı deneyimler ile geliştirmek zorunda kalır.Bu uygulama programı ile zorlanmadan deneyim süreçlerinizi aşabilirsiniz.

Rapor içerisinde : Yıllık yorumunuz,Günlük enerji yorumunuz, Beslenme, Arınma, Olumlama, Müzik, Koku, Taş, Sosyal Aktivite, Sayısal Frekans, Egzersiz ve Manevi Astrolojik Öneriler Bulunmaktadır.

 Programınızı günlük hayatınıza adapte ettiğinizde yavaş yavaş farkındalığı hissetmeye başlayabilirsiniz.Program sürecinde gelişmelerinizi veya sorularınızı danışmanlarımız ile paylaşıp değerlendirme alabilirsiniz.Programınız astrolojik harita kriterlerinize göre hazırlanacaktır.Analizlerin soruları kişisel gelişim süreçlerini yönetmek amacı ile profesyonelce hazırlanmıştır.Yeni Yaşam Okulu REHBER için tıklayınız...