Üyemiz Olun

S.S.S


Yeni Yaşam Okulu Tanımı

Yeni Yaşam Okulu,  Zihinlerini sıvayan bilgisinin zekatını vermek isteyen kişiler tarafından oluşturulmuş  bir sorumluluk  platformudur.


Yeni Yaşam Okulunun Amacı nedir ?

Hiçbir dernek, kuruluş vs. yerlerle bağlantısı olmayan bir oluşumdur. Değişimi isteyen herkesi farkındalıklı, kontrollerini kendi eline almış, yaşam konforunu arttıran ve özgür düşünebilen bireyler haline getirmek için ayna olur sadece.


Yeni Yaşam Okulu Eğitimleri Nerede Düzenlenir ? 

Yeni Yaşam Okulu İllerde gerçekleştirdiği eğitimlerini en merkezi yerlerdeki otellerin toplantı salonunda gerçekleştirmektdir. Bu yerleri seçerken toplu  ulaşım ve otopark unsurlarını dikkate almaktadır.


Eğitimler Hangi İl ve İlçlerde Verilmektedir ?

Yeni Yaşam Okulu Eğitmleri, İstanbul - Taksim, İstanbul - Silivri, Ankara - Kızılay, Bursa - Osmangazi, Tekirdağ - Merkez 'de verilmektedir.


Yeni Yaşam Okulu’nun Başka Şehirler de Eğitimleri Var mı ?

Yukarıda belirtilen İl ve İlçelerin haricinde eğitimimiz malesef yoktur, fakat eğitimlerimizi takip etmek isteyen başka il ve ilçelerdeki bireyler için, www.yeniyasamokulu.tv platformunu oluşturduk, bu adresten üyeliklerini satın alıp bütün eğitimlerimizi sanki eğitim salonundaymış gibi izleyebilirler.


Kaç tür eğitiminiz mevcut ?

Yeni Yaşam Okulu Eğitimleri,sırası ile;

Temel Farkındalık ve Yaşam Koçluk Eğitimi - 12 Modül - Temel Eğitim olup, diğer eğitimler için bu eğitimin mutlaka alınması gereklidir.
Pro Plus - İleri Seviye Eğitim - 8 Modül
Kalb-i Sufi - Kalp ile Zihin Dengesi - 12 Modül
Pro Gold - Farkındalık Kullanma Sanatı - 8 Modül
Pro Premium - Perdenin Arkasındaki Sır - 6 Modül
Pro Reflex - Anladığın ile gördüğün farklıdır - 6 Modül

* Yukarıdaki adı geçen bütün eğitimler sıralı olup, her haftasonu 2 saat (1 modül ) olarak verilmektedir.

Bu eğitimlerimizin haricinde günlük tek derslik seminerlerimiz mevcuttur.

Astroloji, NLP, E.F.T, Reiki  Uyumlamaları, Nefes Teknikleri, Meditasyonlar vb.


Temel Farkındalık ve Yaşam Koçluk Eğitiminde Hangi Konular Anlatılır ?

Arınma Teknikleri, Ruh, Zihin ve Beden, Nefes Teknikleri, Astroloji (1.seviye), Numeroloji, N.L.P Teknikleri, EMF Teknikleri, H.D.G Teknikleri, Reiki, Kendimizle Yüzleşme, Duygusal Süreç Teknikleri,


Pro Plus - Pro Gold - Premium - Pro Reflex Eğitimlerinde Hangi Konular Anlatılır ?

Pro Plus : Bedensel enerji teknikleri aktarılarak yaşam deneyimine katkıda bulunur
Kalb-i Sufi : Ruh ile Zihin dengesini sağlamak ve tasavvuf alanına giriş yapamak için gerekli yapılandırma sağlanır
Pro Gold : Ruh , Zihin ve Beden hakkında bilinmeyen bir çok farklı teknik ile yaşam süreci kolaylaştırılır ve rehberliğe hazırlanır.
Pro Premium : Bedenimizin her noktasını bir harddisk olduğunu gözlemleriz ve hangi duyguda bedenimizde hangi bölge ile çalışmalıyız bunu öğreniriz.
Pro Rexlex : Zihinsel reflexlerimizin bize neler getirdiğini öğreniriz ve kalıplarımızı değiştiririz.


Nasıl Mezun Olunur ? Sertifika almaya nasıl hak kazanılır ?

          Derslerde süreklilik şarttır. Yapılan derslere %80 katılımı gerçekleştiren bireyler katılım sertifikasını almaya hak kazanırlar. Eksikleri olan bireyler bir sonraki dönem derslerine katılarak sertifikalarını alabilirler.


Sertifikanın Size faydası ?

Yeni Yaşam Okulu’ndan almaya hak kazandığınız sertifika sizin eğitimlere katılarak Yaşam Koçluk  ve farkındalıklı hayat hakkında bilgili olduğunuzu gösteren bir belgedir.

Katılımda bulunduğunuz derslerdeki bilginizin yeterliliğini kanıtlar. "Sertifikamız hiç bir resmi kurumdan onaylı değildir"


 

Yeni Yaşam Okulu TV Nedir ?

Çağımızda zamanın çok önemli  olduğu  ve bireylerin “yeni bir yaşama merhaba” demekte vesile aradığı  bu süreçte, eğitim salonlarımıza gelemeyen, farklı illerde olan ve eğitimlerimize gelip te gerekli notları tutamayan tüm katılımcılarımız için medya kayıtlarını sizler ile buluşturmayı hedefledik. Üyelik sistemi ile çalışan bu platformdan tüm kişisel  gelişim süreçlerinizi yapılandırabilirsiniz.


YYO Formatör (Yeni Yaşam Okulu İl Temsilcisi ) Nedir ?

Bu sitenin amacı, yeni yaşam okulunda formatörlük görevi yerine getiren tüm bireylere bilgi anlamında veri platformu oluşturmak için oluşturulmuştur.Bu platformda yeni yaşam okulun'da anlatılan tüm derslerin müfredatları, kişisel gelişim konusunda merak edilen veya bilgisine ihtiyaç duyulan her bilginin doğruluğu test edilerek siteye eklenmiştir.

Bu platformdaki en önemli unsur formatör bireylerin doğru bilgi paylaşımda bulunmaları için kaynak oluşturma gayesidir. Sitede yer alan tüm bilgiler süzülerek ve doğrulu kanıtlanarak eklenmiştir.


Temel Farkındalık veya Diğer Eğitimlerin bir kaç modülüne katıldım, tekrar yeniden mi başlamam gerekir ?

Hayır, eğitiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz, ilk fırsatta eğitim salonumuza geliniz ve dersleri takip etmeye başlayınız. Eğitim metodu olarak tekrarlı sistemi kullandığımızdan dolayı her 3 eğitimde bir genel tekrarı pradigma yöntemi ile yapmaktayız. Yani çapalama yaparak eski konuları anlatmaktayız. Bu durumdan dolayı kaçırdığınız bir ders olmaz.


Bireysel Danışmanlık Hizmeti Veriyormusunuz ?

Evet, zaman bulamayan, yeniyasamokulu.tv platformunu kullanmak istemeyen bireyler için , 45 dakikalık özel seanslar yapılır. Bu süreçte bireyin yaşamını zorlaştıran etkenler  bireyden dinlenir ve ders müfredatına göre uygulanması gereken teknikler anlatılarak sürecin kolaylaştırılması sağlanır..


Sosyal Medyada Sizi Takip Etmelimiyim ?

Evet, bizi sosyal medyada mutlaka takip etmelisiniz. Özellikle Facebook ve Instagram sayfalarımızda çok ciddi bilgiler paylaşarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Zamandan tasarruf etmek için bu sayfalarımızı ziyaret ederek bizi takip etmelisiniz.


Bende Yeni Yaşam Okulu'nun Bir Temsilcisi Olarak bulunduğum İl'de eğitimler vermek istiyorum, Mümkünmü ?

Evet, mümkün, Yeni Yaşam Okulu'nun bütün eğitimlerini bitiren ve geçerlilik mülakatından geçen her birey yeni yaşam okulu temsilcisi olabilir.


Birçok Kişisel Gelişim Eğitimi aldım, çok fazla sertifikam var Yeni Yaşam Okulu temsilcisi olabilirmiyim ?

Malesef mümkün değil, yeni yaşam okulu müfredatı ile yetişip, gerekli teknikleri algıladıktan sonra yeterli olduğunuzu ispatlamanız halinde yeni yaşam okulu il temsilcisi (formatör) olabilirsiniz.

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj