Üyemiz Olun

TEMEL FARKINDALIK VE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ

Yeni Yaşam Okulu eğitim modeli içerisindeki giriş seviye eğitimidir. Bu eğitimi aldıktan sonra yeni yaşam okulu bünyesindeki bir çok farklı alandaki kişisel gelişim eğitimini alabilirsiniz.

Temel Farkındalık ve Kişisel Gelişim Eğitimi 12 modülden oluşmaktadır. Her modül hafta'da bir gün 2 saat  olarak verilmektedir. Her modül 120 dakika sürmektedir. Temel Eğitimimiz Ankara / Kızılay, İstanbul / Silivri, Taksim, Bursa, Yalova'da verilmektedir.

Temel Farkındalık eğitiminde bireyler özgür düşünebilmeyi, var olan deneyimlerini yönetebilmeyi ve gelecek ile ilgi planlar yapmayı öğrenirler. Bu süreç hem teorik hemde pratik olarak aktarılmaktadır.

İstanbul ve Ankara'daki eğitimlerimizi Cenk Sabuncuoğlu, Bursa ve Yalova'daki eğitimlerimizi Sema Esen vermektedir. 12 modüllük eğitimimizin 10 modülünü tamamlayan bireylere katılım sertifikası verilmektedir.Bu sertifakının resmi bir değeri yoktur. Sadece bireyin bu eğitimleri alarak yeterli düzeye geldiğini gösterir.

Eğitimlerimizde Yer Alan Konu Başlıkları;

Arınma Teknikleri, Nefes  Teknikleri, Astroloji Temel Bilgileri, Akrofonoloji, Numeroloji, Sarkaç Kullanma Teknikleri, Olumlama ve Niyet Teknikleri, Reiki, Yüzleşme ve Deneyim Çözme Teknikleri, H.D.G Tekniği, N.L.P Eğitimi vb bir çok farklı teknik aktarılarak bireyin özgür düşünebilen, yaşamını yönetebilen bir birey haline gelmesi sağlanır. 

12 modüllük Temel Farkındalık Eğitimini bitiren bireyler, sırası ile PRO PLUS, PRO GOLD gibi üst düzey eğitimlere katılma şansı elde ederler. Aynı zamanda Temel Eğitimden sonra her birey KALB-İ SUFİ VE PRO PREMİUM eğitimlerine katılarak kişisel gelişimini yönetebilir.

Temel Farkındalık ve Kişisel Gelişim Eğitimimiz Ücretsiz olup, sadece salon kirası ve içecek ikramları için her modülde 35-40 TL arasında bir ücret talep edilir. Her modülün ücreti eğitim gününde talep edilir.

Eğitim tarihlerimizi facebook.com/yeniyasamokulu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Katılım için kayıt şartı yoktur, eğitime geldiğinizde gerekli kayıtlarınız alınarak yeni yaşam okulu portföyüne dahil edilirsiniz.

Eğtiim Video Örnekleri:  http://www.yeniyasamokulu.com/vi