Üyemiz Olun

GİZEM YILDIZ

İlköğretim ve Lise eğitimlerini Samsun'da tamamladıktan sonra 2010 yılında uluslararası Psikologlar Derneği tarafından verilen Klinik Refleksoloji eğitimini bitirerek Uzman Refleksolog unvanını aldı. 2014 yılında Pamukkale Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden Onur Derecesi ile mezun oldu.

Uzun yıllar Refleksoloji tedavileri ile hastalıkların iyileşmesine ve insanların şifalanmasına yardımcı oldu. Daha sonra Refleksoloji tedavilerine devam ederken Kurumsal Firmaların  İnsan Kaynakları departmanlarında da görev aldı.

Annesinin bir anda kanser olduğunu öğrenmesi ve 3 hafta sonra onu kaybetmesi ile hayatının akışı yön değiştirdi. Yaşadığı tüm zorluklara rağmen kendini gerçekleştirme yolunun bireylerin ruhsal yolculuğunda onlara ışık tutmak olduğunu düşünerek spiritüalizme olan yatkınlığı sayesinde çeşitli eğitimler aldı ve ardından Üstadı Yogi Baba Adnan Çabuk ile tanıştı. Yoga eğitmeni olmaya karar verdikten sonra son çalıştığı firma Kiğılı Giyim Genel Müdürlüğü ile kurumsal hayata veda ederek Madam Lourdes Çabuk ve Yogi Baba Adnan Çabuk tarafından verilen Siddashram Yoga Eğitmenlik Eğitimini tamamlayarak bireylerin kendi içlerinde mevcut olan huzuru keşfetmeleri için onlara yardımcı olmak en büyük motivasyon kaynağı oldu.

Şimdilerde ise çeşitli Yoga Merkezlerinde dersler veriyor, Kişisel Gelişim ile ilgili aldığı eğitimleri farklı bireylerin yoluna da ışık tutması için workshop çalışmaları yapıyor ve Refleksoloji tedavilerine devam ediyor.

Yoga Allianz Onaylı Yoga Eğitmenliği- Siddashram 

Aile Danışmanlığı Eğitimi - Brussels Capital Univercity

Kadim Bilgiler ile Yeniden Doğuyorum - Bykama Gelişim Merkezi Kabuljan Murzaev

Klinik Refleksoloji Eğitimi - Esat Başaran & Halil Tabur / Uluslararası Psikologlar Derneği

Yenileşim ve Girişim, Etkili İletişim, Beden enerji merkezi çakralar, çakraların açılması, nefesle yüksek algı teknikleri, nefesle arınma telkinleri, motivasyon, stresle başa çıkma yöntemleri gibi çeşitli eğitimlere katıldı.