Üyemiz Olun

ATÖLYE VE ONLİNE ÇALIŞMALARIMIZ

Yeni Yaşam Okulunun en büyük amacı bireylerin kendi yaşamlarını öz bilinçleri ile yönetmelerini sağlamaktır.2009 yılından beri devam eden eğitimlerimizdeki başarı oranımız gurur vericidir.Her geçen gün ailemize katılan bireyler ile daha farkındalıklı yaşam için niyet ediyoruz..

Yeni Yaşam Okulu bünyesinde 5 farklı kategoride eğitim verilmektedir. Bu eğitimlerin amacı bireylerin tüm süreçleri hazmederek yaşamlarında konforu sağlaması amaçlanmaktadır.

1.EĞİTİM

TEMEL FARKINDALIK VE BİREYSEL / KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ;
Bu eğitimin amacı bireylerin hangi boyutta yaşadıklarını öğrenmelerini sağlamak, farkındalık denilen enerjinin nasıl yaşamlarına dahil edileceğini öğretmektir. Bu eğitimimiz 12 modülden oluşmaktadır.Her bir modül 2,5 saat sürmektedir. Her bir modül haftada bir gün verilmektedir.

2.EĞİTİM

PRO PLUS - İLERİ SEVİYE FARKINDALIK EĞİTİMİ;
Bu eğitime "Temel Farkındalık ve Yaşam Koçluk Eğitimini" başarı ile bitirmiş bireyler katılabilir. Eğitimde ileri seviye farkındalık anlatılmakta ve uygulanmaktadır.Bu eğitim 8 modülden oluşmaktadır. Her bir modül 2,5 saat sürmektedir. Her bir modül haftada bir gün verilmektedir.

3.EĞİTİM

PRO GOLD - FARKINDALIK KULLANMA SANATI;
Bu eğitim Yeni Yaşam Okulu'nu ayrıcalıklı kılan bir eğitimdir. Anlatımların son bulduğu uygulamaların ve hissedişlerin ortaya çıktığı araçlar ile amaçların ayrıldığı kelimelerin bittiği bir eğitimdir. Bu eğitim 8 modülden oluşmaktadır.

4.EĞİTİM

PRO PREMIUM - PERDENİN ARKASINDAKİ SIR
Bu eğitimde gördüğümüz her şeyin arkasındaki farklı anlamları algılamayı ve hazmetmeyi öğreniyoruz.. Bu süreçteki eğitim yaşam senaryomuzun gizemli perdesini aralamaya yardımcı oluyor.

5.EĞİTİM

PRO REFLEX - YAŞAM BİR ENEJİDİR
Bu eğitim tamamı yeni nesil bi reğitim olup, similatörle işlenecek bir müfredata sahiptir.Eğitimde bireyin yaşamsal deneyimleri algılaması, çözümlemesi ve yönetilmesi sağlanacak düzeye getirilmesi planlanır..

Her bir modül 2,5 saat sürmektedir. Her bir modül haftada bir gün verilmektedir

***Tüm eğitimlerimiz geliştirilmiş olan bilgisayar programları ile desteklenmektedir. Kişilerin gelişimleri görsel halde takip edilmektedir.

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj